Zdravé chudnutie

Jediná možnosť ako schudnúť natrvalo, je skombinovať zdravé chudnutie a účinné chudnutie. Iná možnosť neexistuje! Aké sú to?
Znie to až príliš jednoducho ale je to tak. Skombinujte zdravé a účinné chudnutie a nielen schudnete, ale váhu si aj natrvalo udržíte. Navyše pomôžete aj vášmu telu dostať sa do lepšej kondície. Ak schudnete zdravo a účinne, tak okrem úbytku váhy sa vaše telo bude lepšie cítiť a podvedome to budete vnímať ako veľmi prospešné. Preto automaticky budete pokračovať v zdravom životnom štýle, ktorý si časom zamilujete.

Zdravé chudnutie

 • V prvom rade zdravé chudnutie začína zlepšeným ako schudnut zdrave chudnutiepitným režimom, čím pomôžete telu zbaviť sa odpadových látok (schudnete prvé kilá). Pokiaľ chcete zdravo schudnúť, vypite denne aspoň 2 litre tekutín - vynechajte sladené nápoje. Káva, alkohol, mlieko, ... sa nepočítajú.
 • Jedzte dostatok bielkovín - najlepšie rastlinných. Skúste denne zjesť aspoň 1 gram bielkovín na kilogram vašej hmotnosti. Ak vážite 80 kg, skúste denne zjesť 80 gramov bielkovín.
 • Zdravé chudnutie, resp. zdravo schudnúť znamená, že do svojho denného režimu zaradíte aj pohyb - optimálne 3 krát v týždni aspoň po 45 minút.
 • Zhrnutie - zdravé chudnutie znamená, že po jeho absolvovaní bude Vaše telo nielen chudobnejšie ale aj zdravšie. Nie je to najľahšie, ale dá sa zdravo schudnúť.


  Účinné chudnutie
      

  2-5 kíl mesačne. To znamená účinné chudnutie. Ak schudnete viac, pravdepodobne to bude zo svalov, čo už neznamená účinné chudnutie. Prečo? Ak vám ubúdajú výraznejšie svaly, znamená to, že sa vám spomalí metabolizmus. To časom spôsobí, že budete náchylný na opätovné priberanie.
      
  Znamená to jesť pravidelne a chudnúť. Nepravidelná strava alebo hladovanie výrazne spomaľujú metabolizmus.
      
  Účinné chudnutie ďalej znamená vytvorenie si správnych návykov (zvykov) v oblasti zdravého životného štýlu. Zvyk je železná košeľa - či už je dobrý alebo zlý.

  Preto iba ak skombinujete účinné a zdravé chudnutie, tak natrvalo schudnete.

   

  Ako schudnúť - Chcem schudnúť - Zdravé chudnutie - Ako teda schudnúť - Plán chudnutia   

        

 

Vytvorte si vlastnú webstránku zadarmo s redakčným systémom WebJET Cloud.

Zobraziť plnú verziu stránky