Magazín-ako schudnúť ?

 

Prvé rady ako začať chudnúť

Prvé rady ako začať chudnúť

Najbežnejšie dôvody, prečo chce niekto schudnúť, je buď zdravie, alebo estetika. Malo by to byť ruka v ruke ... Tu je niekoľko rád a tipov, ako to urobiť, aby bolo chudnutie efektívne a najjednoduchšieČítať viac »


Nerobte tieto zbytočné chyby

Nerobte tieto zbytočné chyby

Ak budete chudnúť, niekedy budete robiť veľa chýb. A to len preto že sa nemáte s kým poradiť. Na internete je veľa informácií, ale nie všetky sú správne. Je pravda, že každému vyhovuje niečo iné, ale odmietanie bežných potravín počas chudnutia je nezmysel. Tu je niekoľko potravín, ktoré sa pri chudnutí zbytočne zakazujú…Čítať viac »


Rady ako dodržovať pitný režim.

Rady ako dodržovať pitný režim.

Stále sa prezentovaný dostatočný pitný režim sa nám pomaly dostáva do podvedomia, ale čo je realita? Pijete toľko vody, koľko máte, presne podľa váhy? Pijete čistú vodu z vodovodu alebo len minerálnu vodu alebo sladené nápoje? To sú všetky dôležité otázky, ktoré vedú k správnym odpovediam, ktoré nájdete tu. A naučíte sa, ako všetko uviesť do praxe.Čítať viac »


Týmto 3  faktom nikdy neverte

Týmto 3 faktom nikdy neverte

O chudnutí čo robiť, čo jesť, čo piť a ako cvičit sa toho píše veľa, ale čo si z toho vybrať, aby sa mi konečne podarilo schudnúť ??? Existuje niekoľko jednoduchých rád ktoré je treba dodržať a výsledok sa určite dostaví.Čítať viac »


Orechy áno alebo nie

Orechy áno alebo nie

Orechy sa považujú za jednu z najúžasnejších a najzdravších skupín potravín. Potravinový trh ponúka široký výber rôznych orechov, či už všeobecne známe vlašské, lieskové a pistáciové orechy, mandle, kešu, ale aj menej tradičné druhy ako para orechy, makadamové a píniové. Naopak vás možno prekvapí, že arašidy (z rastliny podzemnice olejnej) nepatria do skupiny orechov, ale do strukovín.Čítať viac »


Bezlepková dieta na chudnutie

Bezlepková dieta na chudnutie

Bezlepková diéta v posledných rokoch zažíva obrovskú popularitu. Vďaka tomuto stravovaniu si možno upraviť trávenie k lepšiemu. Ako je to teda s chudnutím pri dodržiavaní bezlepkového jedálnička?Čítať viac »


Zelená káva pomáha schudnúť

Zelená káva pomáha schudnúť

V súčasnosti patrí medzi najvyhľadávanejšie prostriedky na podporu chudnutia zelená káva, respektíve výťažok zo semien zelenej kávy. Všetci poznáme čiernu kávu, samotná zelená káva je známa menej. Jedná sa o pôvodné zrnká kávovníka, z ktorých sa ešte len pražením pripravuje všetkým známa čierna káva.Čítať viac »


Semienka na chudnutie

Semienka na chudnutie

Nielen že sú najrôznejšie semienka vynikajúce na chudnutie, ale svojím zložením sú vhodné aj do jedálnička pre športovcov alebo ľudí, ktorí chcú zlepšiť svoje zdravie. Ich prínos pre ľudský organizmus je tak veľký, že s nimi môžete dopĺňať najrôznejšie jedlá a maškrtiť s nimi vo veľkomČítať viac »


 

 

 

 

 

 

Vytvorte si vlastnú webstránku zadarmo s redakčným systémom WebJET Cloud.

Zobraziť plnú verziu stránky