Najlepšie diety

Expresná dieta do plaviek

Expresná dieta do plaviek

Pozreli ste sa do kalendára a s hrôzou ste zistili, že za pár dní idete na dovolenku. Siahnete do skrine pre plavky a po oblečení do nich zistíte, že vám šnúrky či gumičky zvierajú vaše kypré krivky. Zrkadlo vám našepkáva, že takto by to vyzerať nemalo. V hlave sa rozoznie alarm: Čo teraz? Zaoberáte sa otázkou, ako sa rýchlo stihnete navrátiť do formy, aby ste celú dovolenku nestrávili radšej oblečenie do trička. Chce to rýchle riešenie, ktoré prináša 5-dňová bielkovinová Ketónová diéta Express Diet.Rýchle proteínové riešenie proti nadbytočným kilám Čítať viac »

Diéta podľa krvných skupín

Diéta podľa krvných skupín

Diéta podľa krvných skupín vychádza z toho, že protilátky v krvi, vďaka ktorým je potom telo schopné odlišovať cudzorodé elementy, reagujú odlišne na rôzne typy potravín (resp. Na rôzne druhy živín na ktorej je potrava ďalej štepená). Ak teda prispôsobíte svoj jedálniček svojou krvnej skupine, mala by byť taká strava pre vaše telo "príjemnejšie". Pozrite sa na to, ako funguje diéta podľa krvných skupín, a ktoré potraviny sú pre jednotlivé krvné skupiny vhodné, alebo naopak nevhodné. Čítať viac »

Zónová diéta - ako schudnúť rýchlo

Zónová diéta - ako schudnúť rýchlo

Čo je to zónová diéta a ako funguje? O koľko kíl je možné s touto diétou schudnúť, a pre koho je vhodná? Pozrite sa na diétu, ktorá vám môže pomôcť s vaším chudnutím. Vďaka rozdeleniu stravy a obmedzenie príjmu sacharidov a škrobov, môžete veľmi efektívne schudnúť aj o 2 - 3 kilá za týždeň. Čítať viac »

Atkinsonova diéta

Atkinsonova diéta

Atkinsonova diéta je založená na veľmi obmedzenom príjme sacharidov. Niekedy sa jej tiež hovorí nízko sacharidová diéta. Atkinsonova diéta funguje tak, že prinúti vaše telo prestať získavať energiu predovšetkým zo sacharidov Čítať viac »

Krabičková diéta

Krabičková diéta

Čo je to krabičková diéta a ako to celé funguje? Koľko sa dá schudnúť s touto diétou, a je lepšie pripravovať si jedlo doma, alebo staviť na niektorú z ponúk, na hotové jedlo, ktoré vám každý deň dovezú až k vám? Pre koho sa hodí krabičková diéta? Čítať viac »

Tuková diéta

Tuková diéta

Tuková diéta - naozaj to môže fungovať?Čo je to tuková diéta a ako to funguje? Dá sa naozaj schudnúť s takou diétou? Vari tuk nie je hlavným nepriateľom chudnutia? V tomto článku sa pozrieme podrobnejšie na tukovú diétu a povieme si, aké potraviny pri nej môžete jesť a ktorým je nutné sa vyhýbať. Čítať viac »

Banánová diéta

Banánová diéta

Máte radi banány? Potom sa pozrite, ako by vám práve pravidelná konzumácia banánov mohla pomôcť schudnúť. Banánová diéta vám pomôže schudnúť aj dve kilá za 10 dní. Stačí len vhodná úprava jedálnička, ktorý zahŕňa väčšiu porciu banánov a ďalších zložiek. Vďaka banánovej diéte môžete schudnúť a pritom sa ani nebudete príliš trápiť hladom. Čítať viac »

 

 

 

 

Vytvorte si vlastnú webstránku zadarmo s redakčným systémom WebJET Cloud.

Zobraziť plnú verziu stránky