Chudnutie po pôrode

Ako schudnúť po pôrode ak kojím. V takom prípade je chudnutie po pôrode ťažšie. Dajte si pozor najmä na 3 najčastejšie chyby.

V dnešnej modernej dobe, keď dobrý vzhľad je dôležitý, pre mnoho žien ako schudnúť po porode najdôležitejšie sa často materstvo, resp. obdobie po pôrode berie ako niečo nežiaduce - najmä pre zamestnávateľov. Takže mnoho žien chce schudnúť po pôrode veľmi rýchlo. Často sa pri chudnutí po pôrode zabúda na dieťa, resp. ak ho dojčíte, tak na dostatok mlieka. Reklamy síce hovoria, že náhrady mlieka sú skoro rovnocenné - resp. vyvolávajú taký dojem. Ale to v žiadnom prípade nie je pravda. Takže hlavná zásada na chudnutie po pôrode znie - "Ak kojím, radšej s chudnutím počkám!"

 

Tri najčastejšie chyby dojčiacich matiek pri chudnutí
  

  1. Diéta na chudnutie - najmä diéty typu kapustová, Dukanova diéta, mliečna diéta, ... sú vyslovene nevhodné, pretože preferujú len určitý typ stravy. Zakazujú tuky, obmedzujú sacharidy, .... - A ak sa ich rozhodnete vyskúšať na chudnutie po pôrode, veľmi si skrátite obdobie dojčenia. Mlieko sa Vám čoskoro prestane tvoriť. Pretože na tvorbu mlieka sú okrem živín potrebné aj tuky, sacharidy, ...
  2. Cvičenie - náročné cvičenia, resp. cviky na chudnutie budú vysilovat vaše telo a pre tvorbu mlieka je to klinec do rakvy. Preferujte ľahké aeróbne cvičenie - chôdza, nordic walking, ...
  3. Tabletky na chudnutie - platí to isté, čo pri diétach. Tabletky na chudnutie v žiadnom prípade. Nikdy nemáte 100% istotu, čo presne obsahujú a tieto látky automaticky prejdú do mlieka.


Ak kojíte
, vyvarujte sa týmto trom chybám, pretože napr .. imunitu dieťaťa, zdravie dieťaťa, ... už späť tak ľahko nezískate. A kvôli urýchlenému chudnutie po pôrode a schudnutie pár kilogramov to za to nestojí, aj keď sa Vám môže teraz zdať, že váš najväčší problém sú kilá navyše.

 

Vytvorte si vlastnú webstránku zadarmo s redakčným systémom WebJET Cloud.

Zobraziť plnú verziu stránky